fbpx

Szkoła Główna Inwestorów Profesjonalnych

Unimot: rekomendacja z biura maklerskiego

Rekomendacja DM BOŚ

DM BOŚ pokrywa spółkę Unimot. Ostatnio zaktualizował rekomendację dla tej spółki. Jeżeli masz konto maklerskie w DM BOŚ możesz się zalogować i zobaczyć jak wygląda rekomendacja. Jeżeli nie masz, jest informacja na ten temat na bankierze tutaj: DM BOŚ podniósł cenę docelową akcji Unimotu do 31,5.

Jeżeli nie masz konta maklerskiego w DM BOŚ, możesz go założyć z mojego linku afiliacyjnego. Dla moich czytelników wynegocjowałem promocyjne warunki, więcej na ten temat znajdziesz tutaj: Najlepsze IKE/IKZE oraz akcyjny rachunek maklerski i platforma do inwestowania przy pomocy TFI

Warto mieć rachunek w DM BOŚ bo mają dobry zespół analityczny a ich analizy/produkty mogą być wartościowym narzędziem/puzlem w arsenale inwestora.

Zadanie 

Policz jaki wskaźnik cena/zysk implikowała powyższa rekomendacja w dniu prognozy. Możesz użyć do tego pliku Excel, który stworzyłem do obliczeń cena/zysk na podstawie prognozy zarządu. Wystarczy wpisać prognozowaną EBITDA oraz kurs akcji a wszystko samo się wyliczy.

Jakieś przemyślenia/spostrzeżenia w związku z rekomendacją?

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zamknij